Uni 51 Rowersi Thc Promil  tag DZOGCZEN

Strona sojuszu DZOGCZEN i jego akademii

#1 2007-05-01 05:14:54

admidzogczen

Administrator

Punktów :   

REGULAMIN HANDLU

--- Pushing ---4.1. Jako pushing rozumiane są wszelkie transporty surowców od gracza z mniejszą liczbą punktów do gracza silniejszego. Tyczy się to także surowców uzyskanych poprzez wymuszenie.

- Wszelkie formy pushingu są zabronione, za wyjątkiem sytuacji opisanych w pkt 4.4, 4.5 oraz 4.6.
- Pożyczki i premie są zabronione.
- Handel musi zostać zakończony w przeciągu 24 godzin.
- Jeśli otrzymałeś surowce od gracza słabszego od siebie, nie możesz ich zatrzymać. Należy zgłosić ten fakt do właściwego dla danego Universum Operatora Gry.

4.2. Za pushing ukarany może być również gracz, który:

- Celowo składuje surowce na własnych planetach, aby zezwolić na ich odbiór przez (wielokrotny) atak.
- Dokonuje ataku słabszymi flotami, aby powstało pole szczątków do odzyskania surowców.
- Wykorzystuje dodatkowe sposoby i możliwości, by jedno konto otrzymywało surowce bez wysyłania czegoś w zamian (handel) lub stosuje przeliczniki / ceny dumpingowe.

wyjatki:

4.4. Pomoc sojuszu przy odbudowie

Gracz otrzymujący pomoc przy odbudowie od swojego sojuszu jest zobowiązany przedstawić raport wojenny swojemu Operatorowi Gry, zanim otrzyma jakąkolwiek pomoc i to Operator Gry musi ustalić warunki odbudowy bądź całkowicie jej zabronić.

4.5. Postępowanie przy atakach ACS

- Podczas wspólnego (łączonego) ataku podział surowców następuje automatycznie w momencie ataku. Podczas walki skrypt oblicza całkowitą ładowność wszystkich statków i dzieli zrabowane surowce proporcjonalnie do ładowności.
- Gracze nie mogą dzielić się łupami po zakończeniu ataku. Wyjątkiem jest sytuacja, w której Operator Gry zezwala na podział zrabowanych surowców, po uprzednim poinformowaniu o łączonym ataku, w którym słabszy gracz użycza transportów, a silniejszy floty. (patrz Wypożyczanie Recyklerów)

4.6. Wypożyczanie Recyklerów

- Wysyłanie surowców do silniejszego gracza po udzieleniu mu pomocy w postaci pożyczki recyklerów (zarówno przy zwyklej walce jak i przy podziale złomu po walce ACS) jest dozwolone pod warunkiem zachowania 48 godzin na zakończenie transkacji oraz wysłania odpowiedniego zgłoszenia do Operatora Gry. Brak zgłoszenia pożyczki recyklerów kwalifikuje gracza do blokady konta z powodu pushu.
- Zyskami z zezłomowanej floty można dzielić się dowolnie, o ile podział ten nie narusza zasady pushu. Wszelkie przejawy wspomagania takimi podziałami silniejszego konta kosztem słabszego będą traktowane jak push. Głos decydujący w takiej sprawie ma zawsze Operator Gry.


według regulaminu ogame
http://board.ogame.pl/thread.php?thread … 9b06ad3a0d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.kingdog.pl bullterier miniatura hodowla pierścionki